Door

STEM OP LIVO BIJ RABO CLUBSUPPORT

Nieuws

Ook dit jaar doet LIVO weer mee met de Club Support actie van de Rabobank. Hierbij wordt een geldbedrag verdeeld over maatschappelijke verenigingen in de regio. Hoe meer mensen er op LIVO stemmen, hoe meer geld er naar onze vereniging gaat. Iedereen heeft vijf stemmen om te verdelen. Stemmen is helemaal GRATIS en dus een hartstikke mooie manier om onze clubkas te spekken. Enige vereiste is dat je lid bent van de Rabobank, maar ook kost niks. Bovendien is stemmen heel makkelijk:

  1. Open de Rabo Bankieren app
  2. Ga naar ‘zelf regelen’
  3. Ga naar ‘lidmaatschap’
  4. Ga naar ‘clubsupport’
  5. Stem op LIVO

We hebben gelobbyd in de regio en stemafspraken gemaakt met kortbalvereniging DUKO uit Duiven en volleybalvereniging AETOS uit Arnhem. Hun leden stemmen op LIVO, dus het zou heel tof zijn als jullie ook een aantal stemmen op deze verenigingen willen uitbrengen. Alvast heel erg bedankt!

Commentaar gesloten.

Huis Verkopen